Oro kondicionierius, vidinis blokas CS-NZ25YKE-1 2,5/3,4 kW
Apie prekę
Efektyvus ir tyliai veikiantis šilumos siurblys oras - oras jūsų namams ar biurui. Vidinis blokas CS-NZ25YKE-1 užtikrina patikimą šildymą ir vėsinimą visus metus. Šis oras–oras šilumos siurblys yra 2,5 kW vėsinimo ir 3,4 kW šildymo galingumo, todėl puikiai tinka nedidelėms patalpoms, užtikrinant komfortą ir energijos taupymą.
Prekės techninė charakteristika
Prekė
Oro kondicionierius, vidinis blokas
Tipas
Sieninis
Ilgis
870 mm
Plotis
229 mm
Prekės kodas pas tiekėją
Cs-nz25yke-1
Aukštis
295 mm