Oro kondicionierius, vidinis blokas CS-NZ25YKE-1 2,5/3,4 kW
Prekės kodas:
CS-NZ25YKE-1
Prekė: Oro kondicionierius, Vidinis blokas
Tipas: Sieninis
Prekinis ženklas: Panasonic
Turime sandėlyje
Apie prekę
Efektyvus ir tyliai veikiantis šilumos siurblys oras - oras jūsų namams ar biurui. Vidinis blokas CS-NZ25YKE-1 užtikrina patikimą šildymą ir vėsinimą visus metus. Šis oras–oras šilumos siurblys yra 2,5 kW vėsinimo ir 3,4 kW šildymo galingumo, todėl puikiai tinka nedidelėms patalpoms, užtikrinant komfortą ir energijos taupymą.
Prekės techninė charakteristika
Prekė Oro kondicionierius, vidinis blokas Tipas Sieninis Ilgis 870 mm Plotis 229 mm Prekės kodas pas tiekėją Cs-nz25yke-1 Aukštis 295 mm BAR kodas 240000113625 Garantija, mėn. 24* Gamintojo šalis Švedija