ENGO EFAN-230W ventiliatoriaus ritės termostatas
Prekės kodas:
EFAN-230W
Valdymas: Programuojamas
Montavimas: Virštinkinis
Termostatas: Laidinis, Wifi
Turime sandėlyje
Apie prekę
– Belaidis ryšys per 2,4 GHz „Wi-Fi” ir MODBUS RS-485 sistemos integracijai.
– Palaikomi 3 greičių 230 V ventiliatoriai su automatiniu ir rankiniu valdymu.
– Mišrios sistemos valdymas: ventiliatorinio vėsinimo ir grindinio šildymo.
– Apsaugos nuo užšalimo ir perkaitimo funkcija, užtikrinanti saugumą.
– Nuotolinis valdymas per „ENGO Smart” programėlę.
– Drėgmės ir temperatūros matavimas patalpų sąlygoms stebėti.
– Nustatymų įsiminimas dingus elektrai.
– Ekonominis režimas (ECO) sumažina energijos sąnaudas.
– Iki 5(2) A išėjimo apkrova ventiliatoriams ir kanaliniams šildytuvams.
– Lengvas montavimas ir konfigūravimas.
Maitinimo šaltinis: 230 V AC
Temperatūros nustatymo diapazonas: 5 – 45°C
Temperatūros rodymo tikslumas: 0,1 arba 0,5 °C
Valdymo algoritmas: Delta FAN, histerezė (nuo ±0,1 °C iki ±2 °C)
Ryšys: Wi-Fi 2,4 GHz
MODBUS RS-485
Įvestis: S1/COM – temperatūros jutiklis arba bepotencialis kontaktas
S2/COM – temperatūros jutiklis arba bepotencialis kontaktas
Vožtuvo valdymo išvestis: V1, V2 – 230 V AC, 5(2)A
Ventiliatoriaus valdymo išvestis: F1, F2, F3 – 230 V AC, 5(2)A
Matmenys (mm): 90 x 90 x 44
Prekės techninė charakteristika
Prekė Termostatas Ilgis 90 mm Kiekis mažoje pakuotėje 1 Kiekis didelėje pakuotėje 64 Plotis 44 mm Prekės kodas pas tiekėją Efan-230w Aukštis 90 mm BAR kodas 240000116331 Valdymas Programuojamas Montavimas Virštinkinis Termostatas Laidinis, wifi