ENGO EREL-16WIFI relė 16A
Prekės kodas:
EREL-16WIFI
Prekė: Rėlė
Įtampa, V: 230
Serija: RELAY
Turime sandėlyje
Apie prekę
Produktas yra skirtas išmaniuoju būdu valdyti bet kokio tipo prietaisą (įjungti/išjungti).
Išėjimas be įtampos leidžia valdyti įrenginius, kuriems būtina uždaryti grandinę arba tiekti 230V įtampą.
Leistinas kontaktų apkrovimas siekia net 16A.
Produktas leidžia prijungti temperatūros jutiklį EFS300 (jutiklis NTC 10kΩ, parduodamas atskirai). O tai savo ruožtu leidžia stebėti matuojamą temperatūrą programėlėje ir kurti nuo temperatūros priklausomus išmaniuosius scenarijus.
Modulio dydis leidžia jį įtaisyti potinkinėje montavimo dėžutėje.
Maitinimas: 230V AC 50Hz
Maksimali apkrova: 16A
Ryšys: Wi-Fi 2,4 GHz