ENGO EREL-16ZB relė 16A ZigBee
Prekės kodas:
EREL-16ZB
Prekė: Rėlė
Įtampa, V: 230
Ryšys: Zigbee
Turime sandėlyje
Apie prekę
  • Leidžia belaidžiu ryšiu valdyti vartotojus, kurių apkrova neviršija 16 A: šilumos šaltinį, cirkuliacinį siurblį, apšvietimą, ventiliatorius, vartus ir kt.
  • Turi papildomo temperatūros jutiklio EFS300 įvestį
  • Valdymas balsu naudojant „Alexa“ / „Google Home
Maitinimas: 230V AC 50Hz
Maks. apkrova: 16A