ENGO ESIMPLE-230W laidinis, virštinkinis temperatūros reguliatorius su ratuku, 230V
Prekės kodas:
ESIMPLE230W
Valdymas: Neprogramuojamas
Montavimas: Virštinkinis
Termostatas: Laidinis
Turime sandėlyje
Apie prekę
ESIMPLE230W skirtas valdyti paviršių šildymą / vėsinimą, kuriam būdinga didelė šiluminė inercija.
Norimos temperatūros nustatymas patalpoje naudojant pasukamą ratuką.
Maitinimas: 230V AC 50Hz
Maksimali apkrova: 3(1) A
Temperatūros reguliavimo diapazonas: 5 – 30°C
Valdymo algoritmas: TPI arba Histerezė (±0.5°C)
Ryšys: Laidinis
Valdymo išvestis: 230V AC
Apsaugos lygis: IP30
Matmenys: 80 x 80 x 26
Prekės techninė charakteristika
Prekė Termostatas Prekinis ženklas Engo Kiekis mažoje pakuotėje 1 Kiekis didelėje pakuotėje 100 Serija Simple Prekės kodas pas tiekėją Esimple-230w BAR kodas 240000103426 Įtampa, V 230 Ilgis 80 mm Ekranas Be ekrano Plotis 80 mm
Aukštis 26 mm Paskirtis Temperatūros reguliavimas Valdymas Neprogramuojamas Montavimas Virštinkinis Termostatas Laidinis Gamintojo šalis Lenkija Apsaugos klasė Ip30 Gaminio spalva Balta Termostato rėlė Taip Temperatūros reguliavimo diapazonas +5°c +30°c