Dušo galva HANSGROHE Rainfinity 250, 1 srovės, spalva - juoda matinė (matt black)

Prekės kodas:

26228670

1 101,00 € / 1 vnt.
Prekinis ženklas: Hansgrohe
Prekė: Dušo galva
Gaminio spalva: Juoda, Matinė
Užsakoma iš tiekėjo

Apie prekę

Dušo galva HANSGROHE Rainfinity 250, 1 srovės

Skirta naudoti su laikikliu iš sienos ar lubų (užsakomas atskirai)

Šios HANSGROHE technologijos suteikia dar daugiau patogumo:

QuickClean+ - efektyviai sumažina kalkių nuosėdų susidarymą. Elastingi purškimo antgaliai nuolat plečiasi ir grįžta į pradinę padėtį, taip mažindami kalkių kaupimąsi. Inovatyvi technologija užtikrina ilgalaikį naudojimą, reikalaujantį mažiau valymo ir priežiūros.
FlexPower - elastingi purkštukai dušo galvutėje dinamiškai prisitaiko prie vandens srauto ir slėgio, padidindami purškimo efektyvumą ir leidžiantys dar efektyviau naudoti vandenį.
XXL performance - apgaubia kūną tikrais vandens pojūčių malonumais, naudojant raminančias purškimo rūšis, kurių skersmuo siekia nuo 100 iki 600 mm.

Prekės techninė charakteristika

Prekinis ženklas Hansgrohe Prekės kodas pas tiekėją 26228670 BAR kodas 405962526474 Prekė Dušo galva Su dušo žarna Ne Su stovu Ne Su laikikliu Ne Dušo galvos srovių skaičius 1
Garantija, mėn. 60 Gamintojo šalis Vokietija Dušo galvos montavimas Iš lubų, iš sienos Dušo galvos tipas Lietaus dušo galva Gaminio spalva Juoda, matinė Vandens srautas, l/min 16 Serija Rainfinity Dušo galvos skersmuo 250 mm