SALUS KL08NSB24V valdiklis 8 zonų, 24V
Prekės kodas:
KL08NSB24V
Prekinis ženklas: Salus
Prekė: Grindinio šildymo valdiklis
Įtampa, V: 230
Užsakoma iš tiekėjo
Apie prekę
• valdo 8 nepriklausomas šildymo zonas
• 32 išvestys pavarų prijungimui (4 kiekvienai zonai)
• galimybė prijungti išorinį laikrodį
• turi integruotą siurblio ir katilo valdymo modulį
•apsaugo laidus nuo ištraukimo
•montuojamas ant DIN 35 mm bėgio
Maitinimas: 24V AC 50 Hz
Maks. apkrova: 4 A
Išėjimai:
Siurblys (NO/COM),
Katilas (NO/COM),
Termoelektrinė pavara (24V)