SALUS KL08RF-24V belaidis valdiklis, 8 zonoms, 24V
Prekės kodas:
KL08RF-24V
Prekinis ženklas: Salus
Prekė: Grindinio šildymo valdiklis
Įtampa, V: 24
Užsakoma iš tiekėjo
Apie prekę
Salus KL08RF-24V yra belaidis valdymo centras, skirtas grindinio šildymo ir vėsinimo sistemoms, leidžiantis valdyti iki 8 nepriklausomų zonų. Kiekviena zona gali valdyti iki 3 aktuatorių, todėl bendras valdomų aktuatorių skaičius gali siekti 24. Šis įrenginys naudoja ZigBee 2.4 GHz technologiją, užtikrinančią patikimą ir greitą belaidį ryšį su kitais įrenginiais.
Pagrindinės savybės:
  • Belaidis valdymas: Naudojant ZigBee 2.4 GHz technologiją, KL08RF-24V užtikrina patikimą ir greitą belaidį ryšį su kitais įrenginiais.
Techniniai duomenys:
  • Maitinimas: 230 V AC 50 Hz
  • Maksimali apkrova: 5 A
  • Išėjimai:
    • Volt-free išėjimai siurbliui ir katilui valdyti
    • Galimybė valdyti tiek NC, tiek NO tipo aktuatorius
  • Matmenys: 353 x 85 x 65 mm