SALUS T28NC230-8 elektroterminė pavara Salus T28NC 230V
Prekės kodas:
T28NC230-8
Prekė: Termoelektrinė pavara - besrovės uždara Nc
Prekinis ženklas: Salus
Prekės kodas pas tiekėją: T28NC230-8
Turime sandėlyje
Apie prekę
.Produkto savybės:
• turi „FIRST OPEN” funkciją, kuri palengvina pavaros montavimą
• trumpas atidarymo laikas – apie 2 min.
• jos eiga yra apie 4 mm
• yra kompaktiška
• sunaudoja nedidelį kiekį elektros energijos
Energijos tiekimas: 230V AC 50 Hz Imax.: 200 mA / 200 ms
Darbinis energijos suvartojimas: 2 W Tipas: NC = Normaliai uždaras Spaudimo jėga: 100 N (±10%)