SALUS T30NC230 termoelektrinė pavara, uždara, M30x1.5, 230V
Apie prekę
Salus Controls T30NC230 yra 230V įtampos termostatas, skirtas reguliuoti šildymo sistemas. Šis įrenginys turi modernų dizainą ir patogų skaitmeninį ekraną, leidžiantį tiksliai nustatyti norimą temperatūrą. T30NC230 yra naudojamas tiek grindų šildymo, tiek kitose šildymo sistemose, užtikrinant patogų ir efektyvų valdymą.
Prekės techninė charakteristika
Prekinis ženklas
Salus
Kiekis mažoje pakuotėje
1
Prekės kodas pas tiekėją
T30nc230
BAR kodas
Prekė
Pavara
Įtampa, V
230
Gamintojo šalis
Rumunija
Veikimo laikas
120 s
Pagrindinė būsena
Nc
Sriegio diametras, coliais
M30 x 1,5
Alternatyvi prekė
Prekė:
Pavara (galva)
Galia:
2 W
Apsaugos klasė:
IP41
Turime sandėlyje
Pavara (galva)
Galia:
2 W
Apsaugos klasė:
IP41
Turime sandėlyje
Elektroterminė pavara, Pavara
1 W
IP54
Pavara
1 W
IP54
Įtampa, V:
230
Sriegio diametras, coliais:
M30 x 1,5
Prekinis ženklas:
Ta Hydronics
Ta Hydronics
2 W
IP44
230 W
IP40
2,5 W