SALUS T30NO230 pavara M30x1,5 NO 230V
Prekės kodas:
T30NO230
Prekė: Pavara
Apsaugos klasė: IP54
Prekinis ženklas: Salus
Turime sandėlyje
Apie prekę
Produkto savybės:
• trumpas atidarymo laikas - apie 2 min.
• jos eiga yra apie 4 mm
• yra kompaktiška
• sunaudoja nedidelį kiekį elektros energijos
Energijos tiekimas: 230V AC 50 Hz Imax.: 200 mA / 200 ms
Darbinis energijos suvartojimas: 2 W Tipas: NO = Normaliai atvira
Spaudimo jėga: 100 N (±10%)
Atidarymo/uždarymo laikas apie: 2 min
Pavaros eiga [mm]: 4
Sriegis: M30x1.5
Matmenys [mm]: 40 x 70 x 40
Maitinimo laido ilgis [cm]: 89
Prekės techninė charakteristika
Gamintojo šalis Rumunija Apsaugos klasė Ip54 Veikimo laikas 120 s Sriegio diametras, coliais M30 x 1,5 Eiga (mm) 4 mm Pagrindinė būsena No