Prekės kodas:
A446P-50-40
Prekinis ženklas: Alca
Prekė: Plautuvės sifonas, Sifonas
Sifono skersmuo: 50 Mm
Užsakoma iš tiekėjo
Apie prekę
Kvapų gaudyklė 53 mm.
Pralaidumas 44 l/min.
Atsparumas karščiui 95 °C.
Žarnos jungtis 17 mm.
Prekės techninė charakteristika
Prekė Plautuvės sifonas, sifonas Paskirtis Plautuvei Medžiaga Polipropilenas Gaminio spalva Balta, nerūdijančio plieno Sifono skersmuo 50 mm