Trapas lietaus surinkimui DN110/125
Apie prekę
MINIMAX lauko trapas lietaus vandens surinkimui nuo išorinių lietvamzdžių DN110/125 su neužšalačiu ir kvapus sulaikančiu vožtuvu, pravalos dangteliu, apsauga nuo lapų ir sandarinimo tarpinių (žiedų) 75 - 110 mm komplektu.
Prekės techninė charakteristika
Prekinis ženklas
Hl
Prekės kodas pas tiekėją
Hl660/2
BAR kodas
Gamintojo šalis
Austrija
Prekė
Lietaus surinkimo trapas
Medžiaga
Pp
Paskirtis
Lietaus vandens surinkimui
Gaminio spalva
Juoda
Jungties diametras
Dn 110, dn 125
Ilgis
327 mm
Plotis
164 mm
Aukštis
276 mm