Prekės kodas:1251544
/ 1 vnt.
Prijungimo ortakiai, mm:
4x250
Šilumos atgavimo efektyvumas, %:
89
Maksimalus įrenginio našumas prie 100 Pa, m³/h:
Apie prekę
- Maksimalus oro srautas – 621 m³/h.
- A+ energinio efektyvumo klasė.
- 100 % oro apylanka leidžia natūraliai vėsinti patalpas vasarą.
- Du integruoti šildytuvai – pritaikyta naudoti šalto klimato sąlygomis.
- Išmanioji šilumogrąžio atitirpinimo technologija.
- Integruotas WEB serveris – galimybė valdyti įrenginį internetu.
- CAV funkcija – pastovaus oro srauto valdymas ir matavimas.
- Automatinio vėdinimo valdymo galimybė pagal CO₂, LOJ (VOC) arba drėgmės jutiklius.
- „Free cooling“ funkcija – patalpų vėsinimas lauko oru.
- Energijos grąžinimo ir suvartojimo skaitikliai.
Prekės techninė charakteristika
Prekė
Entalpinis rekuperatorius, plokštelinis rekuperatorius, rekuperatorius
Įtampa, V
230
Ilgis
1500 mm
Kiekis mažoje pakuotėje
1
Plotis
487 mm
Prekės kodas pas tiekėją
Aukštis
700 mm